کتاب های شجاع الدین شفا

توضیحات محصول

کتاب های شجاع الدین شفا

مجموعه آثار شجاع الدین شفا

دوره کتاب های شجاع الدین شفا شامل مجموعه کتاب های شجاع الدین شفا بصورت دوره کامل مجموعه آثار شجاع الدین شفا در بیست و چهار جلد

شجاع‌الدین شفا در ۱۲۹۷ خورشیدی در قم به دنیا آمد. او تحصیلات خود را تا پایان دبیرستان در قم به انجام رساند، برای تحصیلات دانشگاهی به تهران رفت و پس از فارغ‌التحصیلی در رشته ادبیات فارسی، تحصیلاتش را در در بیروت و فرانسه ادامه داد. در طول دوران فعالیت فرهنگی شجاع الدین شفا، وی کارهای بسیاری در زمینه تاریخ و ادبیات ایران انجام داد. او در معرفی ادبیات جهان به فارسی زبانان و فرهنگ ایران به جهانیان، فعالیت مؤثری داشته است. تا سال ۱۳۵۷، حدود شصت عنوان ترجمه و تألیف از شجاع‌الدین شفا به چاپ رسید. وی مترجم کتاب سه جلدی کمدی الهی شاهکار ادبیات ایتالیایی، اثر دانته آلیگیری به زبان فارسی است. همچنین آثاری از گوته (دیوان شرقی و غربی) و آندره ژید و شاعران رمانتیک فرانسه مانند لامارتین و شاتوبریان را نیز به فارسی درآورده است.

مجموعه بیست و چهار جلدی شجاع الدین شفا در دهه سی به چاپ رسیده و صرفا ادبی می باشد ترجمه های شجاع الدین شفا از شاهکارهای ادبی جهان چون کمدی الهی اشعار منتخب جهان,ایرانشناسی و …….

 

(توجه کارا کتاب از خرید و فروش کتاب های ممنوع شجاع الدین شفا خودداری می نماید)

تنها کتاب ادبی بفروش می رسد.برای خرید کتاب های شجاع الدین شفا در خدمتیم

 

فعلا نظری موجود نیست.

نقد خود را اضافه کنید